Пристрої від волонтерів з проекту «Повернись живим» врятували 135 життів

Суспільство13 листопада 20140

За півроку діяльності волонтерського проекту «Повернись живим» було зібрано понад 12,5 млн гривень. За ці кошти було закуплено 92 тепловізори, 57 пристроїв нічного бачення, 248 рацій та інших переговорних пристроїв, понад 3 тис. комплектів термобілизни та багато іншого.

Такі підсумки піврічної діяльності оприлюднили волонтери проекту «Повернись живим».

«Але важливішими є інші цифри: нам точно відомо, що наші пристрої врятували 135 солдат. Це ті, хто віддзвонив. Реальна цифра в діапазоні 250-500 людей. Це цілий «Айдар» або «Донбас». Ці люди залишились на фронті і нам не доведеться кидати туди дітей і вчити їх на місці воювати. Це люди, які за ці ж півроку навчилися професійно воювати, краще від росіян, значно краще від сепаратистів», - розповів волонтер проекту Віталій Дейнега.

За його словами, понад 12,5 млн гривень – це майже 15 тис. індивідувальних внесків.

«Поки солдати воюють з ворогом, якого треба побачити в приціл, ми боремося з байдужістю і «хатою з краю». Ми хочемо змінити перебіг АТО і врятувати тисячі життів, розбудивши серця українців», - наголосив волонтер.

Віталій Дейнега запевнив, що наступні 12 млн будуть зібрані значно швидше, тому волонтери проекту «Повернись живим» закликають й надалі підтримувати вояків на фронті.

Про потреби волонтерів з «Повернись живим» можна дізнаватись на сторінці проекту у соцмережі Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук