Причиною отруєння відвідувачів їдальні УКУ була сальмонела

СуспільствоВікторія Іваскевич, 2 листопада 2016, 19:52 1062 0

Отруєння 18 людей, які харчувалися в їдальні Українського католицького університету у Львові, спричинила сальмонела. Цю бактерію виявили уже в семи пацієнтів.

По допомогу до медиків відвідувачі трапезної УКУ почали звертатись того ж дня, коли й отруїлися, 27 жовтня. А вже  до кінця тижня з діагнозом «гостра кишкова інфекція» було госпіталізовано 18 людей, серед них – четверо дітей.

Усі вони розповідали, що харчувались млинцями з м'ясом у студентській їдальні УКУ. Тоді ж трапезну закрили, щоб провести санітарні заходи. Водночас на аналізи взяли зразки їжі, води та змивів. Наразі результатів цих досліджень ще чекають, тож не відомо, як саме бактерія потрапила до млинців.

«Людина може спожити цей збудник з продуктами харчування, з водою, через брудні руки, якщо збудник був на них. Тож сказати, де саме був цей мікроорганізм, який потрапив у кишково-шлунковий тракт людей, які захворіли, неможливо», – розповіла головний епідеміолог Львівської області Наталія Тімко.

Як інформував ZAXID.NET, трапезна УКУ на вул. Козельницькій, 2а у Львові входить до компанії «Холдинг емоцій !FEST». Додамо, що це вже не перший випадок масового отруєння в закладах «!FESTу». У травні 2015 року у ресторані «Театр пива «Правда» на площі Ринок (також входить до «Холдингу емоцій !FEST»), за офіційними даними, отруїлися понад 50 відвідувачів. Причиною отруєння тоді також була інфекція сальмонели.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук