Прифронтовий Маріуполь виявився безпечнішим за Київ, Одесу і Львів

Згідно з рейтингом безпечності обласних центрів України, який оприлюднив Інститут суспільно-економічних досліджень, прифронтовий Маріуполь посів 10-ту сходинку рейтингу, обійшовши Одесу, Київ та Львів, повідомила Маріупольська міська рада.

«Інститут суспільно-економічних досліджень оприлюднив Рейтинг безпечності обласних центрів України. Прифронтовий Маріуполь посів 10-ту сходинку рейтингу, обійшовши Одесу, Київ та Львів», – йдеться у повідомленні.

У таблиці цього рейтингу на першому місці Хмельницький. Далі йдуть Тернопіль, Чернівці, Чернігів та Івано-Франківськ.

Рейтинг безпечності обласних центрів України є результатом співставлення даних Третього всеукраїнського муніципального опитування мешканців обласних центрів, проведеного на замовлення Міжнародного республіканського інституту (ІRI) та статистики щодо кількості кримінальних правопорушень. Результати вивчення безпечності облцентрів були оприлюднені експертами під час Третьої щорічної Конференції з демократичного врядування у Києві.

Як розповіла експерт з макроекономічної політики Інституту суспільно-економічних досліджень Крістіна Аврамченко, на позицію міста в рейтингу впливала кількість правопорушень та думка городян щодо рівня власної безпеки.

Опитування виявило цікаві парадокси. Наприклад, у туристично привабливому Львові зареєстровано понад 200 кримінальних правопорушень на 10 тис. населення, однак безпечно почуваються понад 65% містян, у той час як у прифронтовому Маріуполі злочинність одна з найменших у країні (32 злочини на 10 тис. населення).

Зазначимо, що Маріуполь не є обласним центром, але у дослідження включили його, оскільки Донецьк зараз є окупований бойовиками. В Маріуполі проживає понад 450 тис. людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук