Прихожани Львівського гарнізонного храму пожертвували бійцям АТО 1,5 млн грн

Настоятель львівського гарнізонного храму святих Петра і Павла о. Степан Сус заявив, що благодійники станом на кінець червня пожертвували українським військовим понад мільйон гривень, €22 786 та $5 897.

Про це йдеться у повідоленні відділу зв'язків з громадськістю Львівського обласного військового комісаріату.

"За ці кошти у період з 16 травня до 27 червня було придбано для військовослужбовців 330 бронежилетів 3-го класу, 583 бронежилети 5-го класу, 1499 кевларові шоломи (каски), 1200 шапок під каски, 1323 спальні мішки, 3 польові медичні набори, 500 касок металевих, 12 бронежилетів 2-й класу, та 300 нош для поранених", - запевнив священник.

Придбані речі були передані для формувань Збройних сил України, Національної Гвардії України та Державної Прикордонної Служби України.

За словами Суса, тепер під опікою церкви буде і Львівський батальйон територіальної оборони: "Він завершив усі необхідні навчання та перебуває у повній бойовій готовності. Але для індивідуального захисту солдатів вкрай бракує бронежилетів та кевларових шоломів. За бюрократичних процедур за попередніми підрахунками їх закупівля відбудеться не раніше вересня місяця, а в умовах особливого періоду кожен день на рахунку. Саме тому військовослужбовці звернулися до капеланів гарнізонного храму за підтримкою. Адже саме вони можуть в найкоротші терміни закупити необхідні речі".
 
Усі охочі можуть допомогти військовим у храмі Свв. Апп. Петра і Павла за адресою: м. Львів, вул. Театральна 11.
 
Або переказати гроші за такими реквізитами:
 
Місія «Центр Військового Капеланства» Української Греко-Католицької Церкви 

ЗАТ КБ «ПриватБанк»

МФО: 325321

ЗКПО: 35775549

р/р 26000053806795

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук