Прикарпатські депутати також вимагають заборонити КПУ

Депутати Івано-Франківської обласної ради ухвалили звернення до президента України, Верховної Ради, генеральної прокуратури з вимогою заборонити діяльність на території України Комуністичної партії.

Депутати розцінюють КПУ як структуру, що «своєю діяльністю сприяє поширенню сепаратизму і тероризму в Україні та створює підґрунтя для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в інтересах Російської Федерації». Вони вважають, що в умовах, коли наша держава перебуває у стані неоголошеної війни, а агресія з боку Російської Федерації наростає, діяльність політичних сил, які відверто підігрують Москві, «є державною зрадою і не може залишатися безкарною», інформує «Галицький кореспондент».

Прикарпатські депутати заявляють, нібито КПУ надає практичну фінансову і матеріально-технічну допомогу бойовикам у Донецькій і Луганській областях, «породжуючи своїми діями небезпеку, яка ставить під загрозу існування суверенної України».

Нагадаємо, раніше цього тижня депутати Львівщини виступили з вимогою до ГПУ заборонити діяльність Комуністичної партії. Додамо, що всередині травня про намір домагатися заборони КПУ заявив в.о. президента Олександр Турчинов.

Як повідомляв ZAXID.NET, 19 травня Міністерство юстиції скерувало запити у Генпрокуратуру України і Службу безпеки України, в яких просить розслідувати можливі злочини з боку керівництва Комуністичної партії України. За словами міністра юстиції Павла Петренка, після отримання матеріалів від правоохоронних органів буде підготовлено позов щодо ліквідації Компартії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук