Примарні «Електрони»
Економіка

Примарні «Електрони»

Військова прокуратура знайшла 15 нових автобусів для Львова

Ірина Рєвунова, 15 березня 2017 5130 3
фото ZAXID.NET

Військова прокуратура Західного регіону, яка раніше підозрювала, що львівське комунальне АТП-1 заплатило гроші компанії «Електронтранс» за неіснуючі 15 автобусів, з’ясувала, що усі автобуси уже виготовлені. При цьому у прокуратурі вважають, що ці 15 автобусів «Електронтранс» склав за місяць, що пройшов з моменту порушення кримінального провадження, хоча раніше представники компанії-виробника заявляли, що технологічний цикл виготовлення одного автобуса займає 3,5-4 місяці.

«15 автобусів, яких не вистачало, завод-виробник уже виготовив і сьогодні-завтра поставить до комунального підприємства для подальшого курсування маршрутами Львова», – написав 15 березня військовий прокурор Західного регіону Олег Сенюк на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у лютому 2017 року СБУ та військова прокуратура Західного регіону заявили про підозру керівництва АТП-1 в розтраті 67,5 млн грн бюджетних коштів. Правоохорнці стверджували, що АТП-1 заплатило заводу-виробнику «Електронтранс» за 25 автобусів, але отримало лише 10. Натомість у АТП-1 запевняли, що всі передбачені договором 25 автобусів «Електрон» отримали наприкінці січня 2017 року, проте 15 з них відправили на доопрацювання на завод.

У військові прокуратурі стверджують, що 15 автобусів «Електронтранс» виготовив за час, коли прокуратура проводить розслідування, тобто приблизно за місяць, оскільки кримінальне провадження було розпочате 15 лютого.

«Так, саме під час досудового розслідування завод зробив ці автобуси для АТП-1», – сказала 15 березня ZAXID.NET речниця військової прокуратури Західного регіону Юлія Галущак, коментуючи заяву Олега Сенюка.

Прес-служба концерну «Електрон» відмовилась коментувати ZAXID.NET заяву Олега Сенюка. Зауважимо, що раніше в компанії заявляли, що виробничий цикл виготовлення автобуса становить 3,5-4 місяці.

Військовий прокурор Західного регіону Олег Сенюк заявив також, що кримінальне провадження не закрите і прокуратура не відмовляється від наміру притягнути винних до відповідальності у суді. Проте у прес-службі військової прокуратури ZAXID.NET не назвали конкретних підозрюваних, зазначивши, що їх «встановить слідство».

Разом з тим, у військовій прокуратурі наразі не повідомляють, чи повернуть вилучені документи АТП-1. Зокрема, військова прокуратура під час масштабних обшуків вилучила документи, які АТП-1 подало на конкурс перевізників. В результаті єдиний комунальний перевізник не може взяти участь у конкурсі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук