Львівське підприємство увійшло до трійки лідерів з постачання громадського транспорту в Україні

Львівське підприємство увійшло до трійки лідерів з постачання громадського транспорту в Україні
За три роки СП «Електронтранс» отримало замовлень на постачання транспорту для Львова на 360,97 млн грн

Із 1 березня 2014 року по 12 грудня 2016 року місцеві органи влади уклали угоди про закупівлю нових та вживаних автобусів і тролейбусів на майже 3 млрд грн. Більшість із цих коштів (90%) отримали десять постачальників. Про це повідомили «Наші гроші».

Лідером серед них стала корпорація «Богдан» із підрядами на 617,10 млн грн.

Найбільше замовлення тролейбусів на 202,34 млн грн. вона отримала у жовтні від КП «Київпастранс». Роботу останнього курує начальник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, який у 2015 році обрався у Київраду від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Зазначено, що співвласником корпорації «Богдан» раніше був Петро Порошенко, а тепер вона належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському, першому заступнику секретаря РНБОУ.

Друге місце за обсягом тендерних перемог зайняв дилер Мінського автомобільного заводу «МАЗтранссервіс», отримавши 535,10 млн грн.

Ця компанія завдячує своєю позицією «Київпастрансу», який одноразово замовив їй автобусів на 472,38 млн грн. Вона записана на «Укрпастех» Романа і Павла Шевченків, що останнім часом часто конкурує з «Богдан Моторс».

Трійку найбільших постачальників замикає «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», якому Львівська міськрада зробила замовлень на 360,97 млн грн.

У десятку також потрапили корпорація «Еталон» (297,54 млн грн), «Черкаський автобус» зі своїм акціонером «Українським автобусом» (203,16 млн грн), дилери дніпровського «Південмашу» – «Дуотранс» і «Торговий Дім «Літан» (267,95 млн грн) та дилер білоруського «Белкомунмашу» – «СП «Янікс» (70,92 млн грн).

Крім того, «Радіал-Україна», «Аймакс-груп» та «Інтер Авто-Трейдинг» сукупно отримали підрядів на 405,73 млн грн. Формальні зв’язки між цими трьома фірмами не прослідковуються, однак усі вони є дилерами харківського виробничого об’єднання «Авто-Холдінг» Олега Шаблатовича і Лариси Святаш. Остання – дружина нардепа Дмитра Святаша («Відродження», раніше – Партія регіонів), якого називають співвласником групи «АІС».

Топ-10 постачальників автобусів і тролейбусів у 2014-2016 роках

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук