Про долі Ірини Вільде та Ольги Дучимінської – нова вистава заньківчан

Головні новини Львова 19.02Марічка Крижанівська, 19 лютого 2016, 15:29 730 1
дивіться також

У львівському театрі ім. Марії Заньковецької у п'ятницю, 19 лютого, та у вихідні відбудеться прем'єра вистави «Святомиколаївський вечір». В основу сюжету лягли трагічні долі двох українських письменниць – Ольги Дучимінської та Ірини Вільде.

Режисерка Алла Бабенко й актори-заньківчани такою постановкою за п'єсою Романа Горака захотіли повернути ім'я забутої письменниці Ольги Дучимінської, яка пережила Сибір, табори і гоніння.

Кожна людина робить в житті свій вибір і кожна має свою правду, саме про це вистава. Ірина Вільде й Ольга Дучимінська були подругами, але зробили різний вибір.

Ірину Вільде обставини змусили стати радянською письменницею, депутатом Верховної Ради УРСР. Ольга Дучимінська ж не підкорилася і стала вигнанницею, ворогом народу. Через долі цих двох жінок відтворять життя усіх українців у ті часи.

«Через кожну людину, через кожну долю можна прочитати історію народу. Тут, у виставі, йдеться про вибір, хто як вибирає: або ти служиш цій системі своїм талантом, або ти протестуєш. Ми не звинувачуємо нікого зі своїх героїнь, а спробуємо збагнути вибір кожної із них», – розповіла заслужена артистка України Наталія Лань.

Більше інформації у відеосюжеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук