Про колаборантів

Читати уважно

БлогиАндрій Козлов , 30 серпня 2014 89

Я зараз дуже неприємні, але потрібні речі напишу. Заздалегідь обмовлюся, що вони не стосуються тих наших, хто опинився в Росії по любові чи інших суто сімейних обставинах, а також теоретично можливих "штірліців" (ох, віриться насилу). Я про тих, хто там зараз живе, щоб працювати як ні в чому не бувало. І про тих, хто працює з Росією, з російськими компаніями. Особливо це відноситься до представників т.зв. "креативного класу", якому як би за визначенням важко відмовити в інтелекті. І тим не менш, ви, хлопці, страждаєте тупістю. До тупості душевної я апелювати не збираюся - з цим, боюся, вже нічого не поробиш, образ обмеженого самозакоханого "професіонала" (бачили ми цих московських експертів, сміялися) з "покоління MeMeMe" стає притчею во язицех - таких навіть якщо колабораціоністів назвати, в особа розсміються. Спробую тупість розуму малість підправити.

По-моєму, цілком очевидно, що Росія веде проти нас широкомасштабні бойові дії, не соромлячись використовувати навіть регулярні війська. Майже щодня вони вбивають до десятка наших співвітчизників. При цьому політику керівництва Росії підтримує за різними оцінками до 85% населення. Уже цього, здається, цілком достатньо, щоб задати собі питання: "Що я тут роблю?"

Підемо далі. Офіційний військовий бюджет Росії становить приблизно 1/7 від загальнодержавного. Це значить, що кожні 14-15 рублів з 100 сплачених вами в якості податків, в тому числі і непрямих (наприклад, ПДВ, що включається до ціни товарів і послуг, - це 10-18%) будуть використані проти нас. При ціні автоматного патрона, скажімо, в долар, просто двічі пообідавши в Москві на 1000 рублів, вважайте, що ви купили його для фашистського сепаратиста чи російського інтервента. І саме на ваші кровні цей патрон може прилетіти в голову нашого солдата, що захищає свою країну, нашу з вами країну. Враховуючи масштаби добровольчого руху, цим солдатом цілком може виявитися ваш друг. Не варто забувати про те, що крім офіційного військового бюджету існує ще й бюджет спеціальних операцій та інші таємні статті витрат, в тому числі маскованих під корпоративні, а значить на війну піде набагато більше означених 15 рублів з 100. На ваші гроші, витрачені в Росії , підбирається і міститься місцева агентура, яка торгує вбивчою інформацією, підставляє наших солдат під вогонь, дезінформує, сіє паніку і просто саботує. Отже, ви живете в Росії і платите податки в російський бюджет - з зарплати і майже кожної покупки. Але не варто забувати про те, що створювана вами додана вартість значно вище зарплати - інакше хто б вам її таку платив? Таким чином, ви поповнюєте російський військовий бюджет ще більше - вже за рахунок податків, сплачених вашим роботодавцем. І навіть якщо він все зливає в офшор, все одно ви берете участь в збільшенні ВВП і, в кінцевому рахунку, капіталізації Росії. Навіть якщо ви будете відправляти половину свого доходу сюди, на допомогу нашим військам, це буде всього лише врівноваженням вже мимоволі заподіяної вами зла. І навіть якщо ви організуєте звідти великий фандрейзинг або будете займатися якимись іншими добрими справами (за які вам глибокий уклін), живучи в Росії і витрачаючи там гроші, ви всього лише врівноважуєте зло - з більшим чи меншим успіхом.

З урахуванням теорії ймовірності аж ніяк не факт, що, наприклад, куплені тут за ваші гроші каска або бронежилет вбережуть від купленої там за ваші ж гроші кулі. Або що ваші гроші поспіють вчасно - просто фінансові потоки несумірні. В наших широтах у великій річці вода є завжди, а струмочки, хоч і можуть поточити камінь, але часом пересихають. Знаєте, купуйте хіба що недоступні піратським способом видані в Росії книжки - ті, що допоможуть вам стати розумнішими і вмілим, щоб краще придатися собі і нашій Україні не з Росії. Ви можете сказати: "Але я всього лише малюю картинки". І тим не менш, ви витрачаєте гроші там, платите за оренду, а все це (см. Вище) податки і поповнення бюджету, зростання капіталізації Росії як соціального організму. Крім того, ваші картинки підтримують імідж Росії як культурної країни, якою вона більш не є. Нарешті ваші вдалі картинки використовуватимуться як красивої обгортки непривабливого вмісту і як приманка для незміцнілих розумом, щоб привести їх до ідеї привабливості сучасної Росії - "Є, є у нас розвиток мистецтва". Одним своєю присутністю там в цей тяжкий і дуже чорно-біле час ви демонструєте росіянам не тільки здатність до колаборанства, а й те, що Україна може являти собою для вас небезпека - а це неправда. Уявіть собі поляка, з доброї волі що поїхав працювати до Берліна у вересні 1939 року або що залишився там після початку війни. Правда, не дуже виходить? А адже навіть ваша співпраця з росіянами звідси, партнерство з ними в бізнесі, робота на компанії з російським капіталом сприяє капіталізації і кредитоспроможності Росії. Будьте по-справжньому добрі для нас, своїм співвітчизникам: хоча б поки не скінчиться ця війна, чи не майте з росіянами з Росії справ, якими б милими вони не були в приватному житті, не купуйте у них нічого і нічого їм не продавайте, особливо ж - не продавайте їм свої руки і голови. І просто - не треба жити в Росії.

По-справжньому талановита людина завжди знайде собі місце краще, де не будуть ненавидіти його Батьківщину - просто за те, що вона існує. Вірю, що ви краще, ніж вам самим здавалося. Вірю, що ви зрозумієте, поки не буде занадто пізно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук