Про нового антикорупційного прокурора

Вони абсолютно свідомі своєї ролі, очікувань суспільства і працюють над тим, як поєднати наші очікування та вимоги права

БлогиБогдан Яременко , 30 листопада 2015 417
Богдан Яременко
Дипломат, громадський діяч, голова правління БФ «Майдан закордонних справ»

Назар Холодницький - щойнопризначений антикорупційний прокурор. Що сказати? З моменту відновлення після окупації прокуратури Криму пан Холодницький не раз бував у нас в офісі. Треба сказати, що ми загалом задоволені рівнем співробітництва, який склався у нас з кримською прокуратурою і паном Холодницьким за останні місяці.

Ясно, що в нинішніх умовах очікувати результатів у вигляді ув"язнень фігурантів різних справ по анексії не доводиться. Але ми переконалися на власному досвіді, що Назар Холодницький і його колеги, по-перше, люди відкриті до контакту, діалогу і співробітництва з НУО (наприклад того самого про "рідний" МЗС України ми сказати не можемо), по-друге, їх легко знайти, вони не ховаються від складних питань і ситуацій та, по-третє, вони абсолютно свідомі своєї ролі, очікувань суспільства і працюють над тим, як поєднати наші очікування та вимоги права.

І хоча наше співробітництво з паном Холодницьким, очевидно, тепер припиниться, що не може викликати у нас позитивних емоцій, але розуміючи надважливість для майбутнього України теми боротьби з корупцією, ми бажаємо пану Холодницькому успіху!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук