Про обшук у моїй квартирі

БлогиЛюбомир Зубач , 13 липня 2017 1087 2
Любомир Зубач
заступник міського голови Львова з містобудування, народний депутат у 2015-2019 рр.

Що це за історія з обшуком у моїй квартирі? Зважаючи на численні дзвінки та повідомлення (в більшості підтримки), даю публічну відповідь.

Вчора близько 17:00 год. до мене подзвонив батько і повідомив, що до нашої квартири прийшли представники СБУ і хочуть проводити обшук. Батьки вже старшого віку і, м'яко кажучи, не очікували такої несподіванки в рамках свого розміреного життя пенсіонерів. Від телефонного спілкування зі мною правоохоронці відмовилися. В те, що співвласником квартири є народний депутат, також не повірили, але пробували переконати батьків отримати доступ до квартири, оскільки, цитую, «мають право навіть двері зламати».

Я подзвонив до голови СБУ В.Грицака, щоб дізнатися про причини обшуку, а також чи є підстави. Той був не в курсі. Не знаю, чи мій меседж було оперативно переадресовано, чи адвокату на місці вдалося донести думку про незаконність дій, але обшук раптово скасували. Прошу вибачення у своїх батьків, які через мене пережили не найкращий день у своєму житті… Та це ще не все.

Мушу попросити також вибачення у своєї дружини, яка зараз на сьомому місяці вагітності. Адже вона цілий день провела на роботі, спілкуючись з десятком правоохоронців з СБУ, поліції та ін., які проводили обшук в Управлінні комунальної власності Львівської міської ради. По справі «афера століття», коли у громади міста було вкрадено велику кількість приміщень окремими шахраями. Вкрадено за допомогою «чорних нотаріусів», які банально перереєстрували право власності на третіх осіб з подальшим перепродажем (привіт «реформі» Петренка). До речі, саме працівники управління виявили крадіжку і повідомили правоохоронні органи.

Як з'ясувалося, обшук на моїй квартирі також мали здійснити в рамках цієї справи, оскільки дружина працює в Управлінні комунальної власності!.. Що там мали би знайти: мільйони, вкрадені приміщення, білий порошок, відбитки пальців?? Маразм… Паралельно в цей день такі обшуки провели у багатьох працівників Управління комунальної власності. А в шахраїв?.. Ні!

Окрема розмова про ставлення правоохоронців до начальника управління Інни Свистун (голови фракції «Самопомочі» у Львівській обласній раді), якій не дозволили на півгодини відлучитися з приміщення УКВ, щоб погодувати грудну дитину… Просто нелюди… До речі, очевидці були подивовані зовнішнім виглядом багатьох «оперативників»: наколоті (мається на увазі, з наколками), російська мова спілкування, рясні матюки… До Львова підтянули підмогу з інших регіонів?!

Чому я прошу вибачення у своїх рідних? Тому що прекрасно усвідомлю причину того, що відбувається. Це тиск на «Самопоміч» і на мене, як на депутата від цієї політичної сили. Завдання просте: за будь-яку ціну знайти компромат на всіх і вся, що пов'язано із Самопоміччю, Садовим, Львовом… І це не перебільшення, друзі!

Може бути й інше пояснення – це кричуща некомпетентність силовиків. Тоді наша країна в небезпеці, адже для держави під час війни це смерті подібно.

P.s. Сьогодні віддзвонив голова СБУ Василь Грицак і повідомив вже відомі мені обставини. Користуючись нагодою, я звернув його увагу на певні "недоліки" процесуальних дій виконавців. Повідомив, що саме працівники ЛМР виявили крадіжку і звернулись до правоохоронців за допомогою. Мені здалось, що ця інформація здивувала. Можливо, все таки ексцес виконавців на місці. Побачимо...

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук