Про обшуки і вилучення документів в «Укргазвидобуванні»

Кому доведеться червоніти перед іноземними партнерами, яких ми так ретельно запрошуємо в Україну?

БлогиОлег Прохоренко , 7 липня 2017 336 1
Олег Прохоренко
голова правління ПАТ «Укргазвидобування»

В «Укргазвидобуванні» знову обшук та вилучення документів. СБУ та ГПУ.

На жаль, на жаль. Вчора ми дали інформацію про збільшення видобутку газу на 171 млн м3 за перше півріччя 2017 року. Основний чинник - роботи по інтенсифікації свердловин, які вже більше півроку у нас проводять іноземні підрядники «Такром» (Румунія) та «Бєлоруснєфть» (Білорусь).

Сьогодні з обшуками до УГВ прийшли СБУ та ГПУ якраз по цій темі - комусь мабуть не подобається, що ми з таким трудом залучаємо в Україну іноземні сервісні компанії, що створюємо ринок нафтогазових сервісних послуг, що працюємо чесно і прозоро (всі ці контракти - результат жорстких торгів на ПроЗорро), що збільшуємо видобуток. Ціна на ці контракти теж була історично низька - в три рази нижче (!!!) ніж платили за такі послуги приватні компанії.

Я як дурак їжджу до Х'юстона, Калгарі, розказую іноземним компаніям - приходьте до України, працюйте з нами, перемагайте на наших тендерах. А тут таке...

А, ну і час вибраний дуже слушно, звичайно. Прем'єр розказує в Лондоні про покращенні інвестиційного клімату та запрошує інвесторів до України. В найближчий час готується зустріч президентів України та Білорусі, одна з тем якої могло бути - співробітництво УГВ та «Білоруснєфті» в сфері збільшення видобутку газу. До Києва з візитом прилітає держсекретар США.

А у нас тут ГПУ і СБУ вилучає документи по проведенню робіт зі збільшення видобутку газу. В країні, яка третій рік в стані війни і яка, нагадаю, все ще має імпортувати кожен рік 12-13 млрд м3 газу, щоб не замерзти взимку.

От скажіть - це нормально?

Ці люди живуть в паралельній реальності? Чиїм інтересам вони служать, коли роблять таке? Ми звичайно, все надамо. Але хто відповість за втрачений газ, за втрати продуктивності? Минулого року ми вже згаяли півроку на запуск програми інтенсифікації тому що суди блокували тендери, правоохоронці мочили необхідність проведення таких робіт.

Кому доведеться червоніти перед іноземними партнерами, яких ми так ретельно запрошуємо в Україну? Скільки іноземних компаній прийде наступного разу на наші тендери, знаючи про такий «радушний прийом» в Україні?

Покажіть хтось Юрію Луценку.

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук