Про Одесу і Ані Лорак

БлогиМарія Бурмака , 4 серпня 2014 649 1
Марія Бурмака
співачка, телеведуча

Інші блоги автора

Загальні настрої зрозумілі і мене теж вражає невідповідність війни на Сході і цілодобового фестивалю на курортних набережних. Але.

По перше. Концерт Ані Лорак в Одесі - це не найголовніша біда зараз і врешті лежить в площині уявлень про моральність її і власників нічного клубу ( там не тільки концерт Лорак відбувається, до речі. І не треба забувати, до того, що ця індустрія теж має право на існування, це теж економіка і податки).

По-друге. Моральними авторитетами і тими, кого можна назвати "совість націі" можуть бути не всі і, очевидно, Кароліна не з їх числа. Але давайте не опускатись до якихось судилищ. Ані Лорак - не причина, а наслідок інформаційної політики України, наслідок ставлення українських медіа до українських музикантів - хіба попса і продажність не культивувалась десятиліттями? Де тоді пікети і претензіі до телеканалів і ФМ радіостанцій?

По-третє. Ця історія з " відкупним" це взагалі шось незрозуміле і противне.

Ну а по-четверте. Країна змінилась, це правда. Фальш і лицемірство викупаються відразу і ніхто ( і артисти в тому числі) уже не зможе обрати собі лінію "бути поза політикою". Це не політика-це війна, де є свій і чужий. І чужий свого вбиває. Ніхто не хоче війни, але вона уже прийшла в наш дім. І "нейтралітет" в цій ситуаціі дорівнює аморальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук