Про реагування на проблеми людей

Галина Палажій, 5 липня 20106460

Три роки тому вже доводилося піднімати у «Львівській газеті» питання про те, коли закінчиться епоха бидловозок за маршрутом №217. Нині ситуація з перевезенням пасажирів до Лисинич повторюється один до одного. Може, таким чином влада, від якої залежить вирішення цієї проблеми, хоче перевірити до якої міри з людьми можна поводитися, як з бидлом. Здається, що цього разу терпіння людей таки вже дійшло апогею.

Останніх півроку люди ще сяк-так мирилися з постійними проблемами доїзду до міста, але нещодавно автобусів на рейсі не стало взагалі. Люди не можуть нормально добратися на роботу, – і це не з якоїсь віддаленої місцини, а зі села за 3–5 км від міста. Причому на цьому львівському маршруті «Лисиничі–центр–приміський вокзал» завжди було багато пасажирів. Чому перестали їздити маршрутки і кому це вигідно – невідомо. Раніше я писала про те, що кілька львівських рейсів – №88, №64, №52 – не дотягують до Лисиничів всього 2 км. Але для того, щоб продовжити ці маршрути (бодай один із них) до села, потрібен дозвіл очільників управління транспорту ЛОДА. Очевидно, це виявилось надто проблематично або комусь невигідно.

18 червня на прес-конференції голова Львівської ОДА Василь Горбаль повідомив, що всі звернення, які будуть надходити у Львівську ОДА від громадян, будуть оперативно розглядатися, а також, цитую: «всі дзвоники і звернення до нас будуть реалізовуватися оперативно. Також вони всі будуть фіксуватися». Я сама кілька разів телефонувала в обласне управління транспорту з приводу цієї проблеми, не кажучи вже про інших громадян, які також висловлювали своє невдоволення. Реакції – нуль. У телефонній розмові у відповідь кажуть, що нібито чують про це вперше і радять писати офіційні листи. Скільки ще потрібно таких листів, якщо голова сільської ради Лисиничів п.Микола Мельник вже неодноразово звертався з письмовими зверненнями щодо покращення ситуації з перевезенням мешканців?

Оскільки на прес-конференції голова Львівської ОДА Василь Горбаль закликав мешканців не соромитися і звертатися зі своїми проблемами, то я не соромлячись запитаю пана голову: коли ж нарешті буде реакція на транспортну проблему понад двох тисяч мешканців передмістя Лисиничі?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук