Про Ірину Фаріон та Революцію Гідності

Нова формула успіху для ВО «Свобода»

28 квітня

Пост про політику, але почну з анекдоту.

Проводить святий Петро екскурсію раєм. Довкіл – блаженство. Усе квітне. Звірі різні добрі бігають і скачуть, пташки виспівують. «Ось тут, - каже Петро, - у нас католики мешкають». «А ось тут – православні», «А ось тут – лютерани». І так далі. Аж раптом зупиняється і просить групу: «Прошу максимальної тиші. Тут живуть свідки Єгови. Вони думають, що тут одні».

Той старий анекдот мені нагадався після чергової заяви Ірини Фаріон. «Саме ми були організаторами Революції Гідності! Всі решта — просто притерлися до нас», - прорекла ця велемудра жіночка.

Не була б жінкою, обклав би матом і не пожалкував. Після побиття студентів у Михайлівський Золотоверхий, який дав дітям прихисток, практично одразу потягнулися депутати. Хороші, погані – це вже інша справа. Але вони прибігли і намагалися щось робити. В силу свого розуму, можливостей і розуміння ситуації. Ані пані Фаріон, ані пана Тягнибока, ані якогось іншого свободівця я там і близько не побачив. Принаймні у перші години точно. А там, пані Ірино, і починалося те, що ви хочете присвоїти собі.

З іншого боку – чого дивуватися? Це ж «Свобода», за словами Фаріон, навчила нас вітатися «Слава Україні». Гм, цікаво, що на це скажуть чи б сказали усі покоління українських націоналістів. Хоча, пардон. Які з Бандери чи Шухевича націоналісти, якщо вони не були членами ВО «Свобода».

А ще завдяки свободівцям і героїчному здвигу їхньої головної екологи ні Ірини Сех українців вдалося врятувати від розробок покладів сланцевого газу. У цій святій справі свободівцям, щоправда, допомагали догналіти, Медведчук і комуністи Симоненка, але хто б то згадував.

Тепер от вчителька, депутатка, активістка, свободівка Мар’яна Батюк наробила рейваху зі своїми симпатіями до виродка Гітлера. І тут же відреклася від свого посту у фейсбуці. Як відрікалася Фаріон від членства у КПРС. Як відрікалася Сех від російського сліду в антисланцевих ініціативах. Хоча у випадку з Батюк конспірології не бачу. Тут, швидше за все, просто спрацював фактор немудрості.

Попри все це не маю нічого проти, якби «Свобода» на наступних виборах пройшла у парламент, оскільки там є багато патріотів і щирих націоналістів. Готовий навіть підказати формулу успіху: «Прийнятна для багатьох ідеологія + сприятлива політична ситуація (владі потрібно буде відкраювати рейтинги серйозніших конкурентів) + ораторський талант Тягнибока + гроші Пупса – дурні баби».

Оригінал

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Шляхово-ремонтні підприємства Львова працюватимуть за японською технологією 5S
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня