Про розумних, рішучих, впевнених у собі військових

Кілька актуальних і на нашому хуторі цитат генерала

БлогиБогдан Яременко, 13 січня 2016173
Богдан Яременко
Дипломат, громадський діяч, голова правління БФ «Майдан закордонних справ»

Вчора "серфаючи" по інтернету надибав персонажа, про якого раніше мало що знав - відставного американського генерала Джеймса Меттіса. Я люблю розумних рішучих впевнених у собі військових. І тому був радий почитати про сучасну реінкарнацію одного з мого улюблених полководців Другої світової - генерала Паттона з промовистим прізвиськом Джейм (Скажений Пес) Меттіс

Окрім того, що в 2003 році генерал успішно командував найдовшою в історії морської піхоти США сухопутною наступальною операцією, він є власником гострого розуму і ще гострішого язика. Кілька актуальних і на нашому хуторі цитат генерала: “Знайдіть ворогів, які хочуть закінчити цей експеримент (американську демократію) і перебийте їх до одного, щоб їх аж підтошнювало від смертей, щоб вони залишили нас і наші свободи у спокої”.

“Жодна війна не скінчиться, поки цього не заявить ваш ворог. Ми можемо думати, що війна скінчилась, ми можемо заявити, що війна скінчилась, але, насправді, голос ворога має значення".

"Не можна дозволити будь-якому зі своїх людей уникати жорстоких фактів реальності. Якщо вони почнуть жити в уявному світі, це погано закінчиться."

"Мене не мучає безсоння через можливість зазнати невдачу. Я навіть не знаю, як це слово пишеться."

Відповідаючи на звернення морпіхів з пропозицією балотуватися цього року на посаду президента США, генерал видав: "Я прожив яскраве життя, і зробив деякі заяви. Жодного разу я не відмовився від своїх слів, не вибачався за сказане, і не збираюсь цього робити. І я хочу, щоб наші вороги знали, що тут є кілька таких хлопців, як я."

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук