Про збройні сили

Потрібно підтримувати, зміцнювати. допомагати.

БлогиБогдан Яременко , 12 жовтня 2015 136
Богдан Яременко
Дипломат, громадський діяч, голова правління БФ «Майдан закордонних справ»

"Порошенко підкреслив, що є неприпустимою ситуація, коли ті, хто не служив і не був на фронті, за допомогою соціальних мереж дозволяє собі критикувати армію". При чому під "армією" мались на увазі генерали.

1 Як для демократично обраного президента у Порошенка дуже цікаве трактування свободи слова. Ті. хто не працювали в судах - не повинні критикувати суддів, хто не служив в міліції не може критикувати правоохоронну систему? Так виходить?

2 А хто переконав Порошенка, що ті, хто служив, воював, служить і воює думає про генералів інакше, ніж ті, хто висловлюються в ФБ?

3 А Порошенко сам служив і воював? Думаю, що мало хто з сорока мільйонів українців відмовився б побувати в районі бойових дій так, як це робить Порошенко - під охороною і так, щоб не дуже поруч стріляли. Зверхність і зарозумілість Порошенка виходить за будь-які межі допустимого. Не дивно, що його підспівувачі поводяться аналогічно нахабно.

Збройні сили, як інституцію потрібно підтримувати, зміцнювати. допомагати. Але це зовсім не позбавляє українців права критикувати армію, а тим більше - генералів, які довели, що є далеко не передовим її загоном. Інакше, звідки ж тоді проблеми в армії? Через рядових?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук