Проект реконструкції сміттєзвалища у Стрию виготовлять за ₴800 тис.

Проект розроблятиме фірма екс-керівника екологічного департаменту ЛОДА

Cтрийська міськрада замовила виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію сміттєзвалища у Стрию за 800 тис. грн. Відповідний договір госпрозрахунковий відділ капітального будівництва при Стрийському міськвиконкомі 28 листопада підписав із ТОВ «Еко Центр Львів», повідомили експерти ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень».

Згідно з договором, виготовити ПКД мають протягом листопада-грудня цього року.

Натисніть для збільшення

Крім цього, ТОВ «Еко Центр Львів» 22 листопада підписало договір з управлінням ЖКГ та будівництва Трускавецької міськради на розробку схеми санітарної очистки Трускавця за 80 тис. грн. Її мають розробити до кінця 2017 року.

За даними аналітичної системи YouControl, компанія «Еко Центр Львів» за п’ять років свого існування вперше отримала бюджетні замовлення. Статутний капітал фірми становить лише 500 грн, і вона належить ПП «МДМ-Плюс», де власниками є Богдан та Юрій Хом’яки, сини екс-керівника департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Мирослава Хом’яка. Раніше компанію контролювала Мар’яна Курилас, племінниця Хом’яка.

Директором ТОВ «Еко Центр Львів» є Олег Бота, який також очолює ТОВ «Компанія “Центр ЛТД”». Ця компанія має суперечливі записи в реєстрі щодо власності. Так, 100% капіталу, вказано в реєстрі, належить Ігореві Цитулі. Втім поруч власником також вписано тестя Хом’яка Ярослава Кривошию без зазначення частки власності. Водночас бенефіціарними власниками вказано сестру Хом’яка Галину Данилів і вже згаданого Ігоря Цитулу. Власне, адресу сайту і телефон «Центру ЛТД» фірма «Еко Центр Львів» вказує в договорі щодо розробки ПКД реконструкції сміттєзвалища у Стрию.

За даними експертів «Центру громадського моніторингу та досліджень», ТОВ «Компанія “Центр ЛТД”» фігурувала у низці скандалів, пов’язаних із Мирославом Хом’яком. Так, у 2014 році Комітет підприємців Львівщини звинуватив його у створенні під його керівництвом схеми вимагання та узаконення хабарів через компанії його родичів, після чого чиновник написав заяву на звільнення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук