Проект «Рука допомоги» планують впровадити у всіх областях України

Від вересня 2017 року ініціатива діяла на Львівщині, Полтавщині та Харківщині, а також у трьох ОТГ

СуспільствоЮлія Девда, 13 грудня 2018, 21:46 855 0

У четвер, 13 грудня, з робочим візитом до Львова приїхав міністр соціальної політики України Андрій Рева. Він відвідав підсумкову конференцію щодо реалізації підсумкового проекту «Рука допомоги».

За майже півтора року дії ініціатива, яку впровадили за підтримки Світового банку, надала понад 20 млн грн поворотної фінансової допомоги безробітним, малозабезпеченим і внутрішньо переміщеним українцям на відкриття власного бізнесу, а ще підприємцям, аби вони створили нові робочі місця.

Посадовець зазначив, що проект «Рука допомоги» планують поступово запроваджувати у всіх областях України. Досвід пілотного проекту візьмуть за основу нового закону стосовно новітніх механізмів боротьби з бідністю.

«Розпочати підприємницьку діяльність протягом дії проекту згодилося 243 людини у Львівській, Полтавській та Харківській областях. 213 із них уже отримали фінансову допомогу. Найбільше таких осіб саме на Львівщині – 115», – розповів Андрій Рева.

Зазначимо, що протягом реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» на Львівщині працевлаштували 538 людей у сфері надання послуг, сільському господарстві та виробництві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук