Професорку журналістики Олександру Сербенську нагородили «Золотим гербом Львова»

Відзнаку професорці журналістики вручили з нагоди її 90-річчя

СуспільствоЮлія Девда, 1 березня 2019, 19:13 2851 0

У п’ятницю, 1 березня, виповнилося 90 років викладачці кафедри радіомовлення і телебачення, професорці факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка Олександрі Сербенській. З цієї нагоди заступник міського голови Андрій Москаленко вручив ювілярці відзнаку «Золотий герб», якою нагороджують за визначні досягнення, зокрема і в науковій сфері.

«Я дуже гордий, що Львів має таку величну постать, як Ви. Тому я радий, що живу з Вами в одному місті», – зазначив Андрій Москаленко.

А от доцентка Наталія Михайличенко працює з Олександрою Антонівною на кафедрі радіомовлення і телебачення п'ять років. Досі згадує першу зустріч із професоркою, коли заносила документи для захисту дисертації.

«Спочатку Олександра Антонівна дивилась на оголошення роботи, яке скеровували до координаційної ради у Київ. Воно було маленьке. Професорка одразу помітила, що там не вистачає крапки», – пригадує викладачка.

Серед випускників Олександри Сербенської – ведуча новин на «Каналі 24» Леся Вакулюк.

«Якось перед здачею заліку чи іспиту ми сиділи під кабінетом. Вона прийшла до нас і сказала: «О, зірочки з'явились». З одного боку, у цих словах була іронія, бо ми пропускали пари, але й відчувалось: вона радіє тому, що ми реалізовуємось, як журналісти», – розповідає Леся Вакулюк.

Тепер, як і впродовж півсотні років викладання, своїх студентів Олександра Сербенська не лише навчає, а й мотивує невпинно перебувати у пошуку чогось нового та незвіданого.

«Мова сповнена таїнств: у неї потрібно вникати, її варто пізнавати й шанувати. Тоді все буде добре!», – переконана професорка.

До слова, на факультеті журналістики ЛНУ ім. Івана Франка Олександра Сербенська викладає 55 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук