Програма, в ефірі якої Тимошенко звинуватила Порошенка, припиняє існування

10 липня закінчиться дія договору про створення програми «Доброго ранку, Країно!» на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ», в ефірі якої лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко 5 липня звинуватила президента Петра Порошенка в переговорах з ватажками ОРДЛО з метою зриву виборів президента у 2019 році, повідомила прес-служба «Національної суспільної телерадіокомпанії України» (НСТУ).

У повідомленні зазначається, що договір про створення на замовлення програми «Доброго ранку, Країно!» було укладено між ПАТ «НСТУ» та ТОВ «Ера-Медіа» [раніше безпосередньо належало екс-«регіоналу» Андрієві Деркачу] 12 липня 2017 року. Створена телепрограма виходить у ранковий ефір із 6:30 по 9:30 на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ» як власний продукт ТОВ «Ера-Медіа».

НСТУ зазначила, що за угодою команда суспільного мовника не має змоги втручатись у творчий процес команди «Ера-Медіа» та не впливала на вибір тем, гостей, способів подачі інформації в ефірі.

«ПАТ “НСТУ” інформує глядачів, що жодним чином не погоджувало запрошення для інтерв’ю Юлії Тимошенко та не мало впливу на обрання тем для обговорення», – йдеться в повідомленні.

У ньому також зазначається, що команда НСТУ здійснює постійний моніторинг контенту, що виробляє «Ера-Медіа», і неодноразово виявляє порушення стандартів, зокрема: маніпуляції фактами, подання власних думок як фактів, безпідставні узагальнення, неконкретні посилання на джерела інформації, експертні коментарі неналежної якості, недостовірна подача інформації, зневажливі чи образливі коментарі ведучих, дискримінація та упереджене ставлення, однобоке подання інформації та недотримання балансу думок.

«Ще 5 червня 2018 року та 7 червня 2018 року НСТУ направила ТОВ «Ера-Медіа» рекомендовані листи з повідомленнями про припинення договору про створення програми «Доброго ранку, Країно!», – заявили в НСТУ.

Там наголосили, що повідомлення були направлені у строки, передбачені договором, а саме за 30 днів до закінчення строку його дії, тому дія договору припиняється з 10 липня 2018 року.

«Суспільний мовник докладе усіх зусиль, аби надалі виробляти власне ранкове шоу з дотриманням належних стандартів подачі інформації», — йдеться в повідомленні.

Як зазначила «Українська правда», 5 липня лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Доброго ранку, Країно!» на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ» заявила, що президент Петро Порошенко вигадав спосіб не проводити вибори президента у 2019 році і розпочав «глибокий переговорний процес» з ватажками окупованих територій Донбасу.

«Він хоче, щоб були захоплені додаткові території України. Він хоче, щоб усе горіло. На цьому він хоче вводити воєнний стан і не проводити вибори у принципі», — сказала лідер «Батьківщини».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук