Програміст з Нової Зеландії створив першого віртуального політика

СвітРоман Ганкевич, 25 листопада 20174381
Програміст з Нової Зеландії створив першого віртуального політика
фото SAM
При створенні віртуального політика використовувалися технології штучного інтелекту

Новозеландський винахідник Нік Геррітсен запустив першого у світі віртуального політика на ім’я Сем, яка може спілкуватися з людьми у чаті Facebook Messenger. Про це пише видання Tech in Asia.

Як зазначається, з ботом-політессою можна поспілкуватися англійською. Якщо попросити Сем розповісти щось про себе, вона презентує свою головну ідею і прагнення. «З вашою допомогою я можу перетворитися у політика, який буде в стані реально представляти Нову Зеландію», - відповідає вона, а свою діяльність вважає такою, що може закрити «прірву між обіцянками реальних політиків і виконанням їх на ділі».

Технічних подробиць про нового бота Нік Геррітсен не розкрив, а ствердив лише, що при створенні віртуального політика використовувалися технології штучного інтелекту. Завдяки цьому Сем постійно навчається, запам'ятовує і аналізує питання і відповіді своїх співрозмовників.

Наразі бот-політик може спілкуватися з користувачами на обмежену кількість тем. Список тем для бесід оприлюднили на її сайті. Як зазначається, Сем може говорити з людьми про освіту, вибори, глобальне потепління, міграційні процеси, закони тощо. Не виключено, що Сем зможе взяти участь у парламентських виборах у країні у 2020 році, зазначає видання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук