Прокуратура ініціює створення військового дитсадка у Старичах на Львівщині

СуспільствоОксана Панчишин, 23 листопада 20164830

Військова прокуратура Західного регіону України клопоче щодо створення відомчого дитсадка у військовому містечку в с. Старичі Яворівського району Львівської області.

З проханням розглянути це питання прокуратура вже звернулася до голови Львівської ОДА, інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Підставою для цього, як йдеться в повідомленні, є разюча проблема перенавантаженості та відсутності вільних місць в садочку та школі у Старичах. При цьому кількість військовослужбовців, які проходять службу на Яворівщині, постійно зростає, відповідно більшає й сімей, які переїжджають туди. Як наслідок, для дітей військових місць у єдиному в селі садочку та школі не вистачає. Наприклад, у молодших класах загальноосвітньої тамтешньої школи функціонує одразу 5 класів на паралелі по 30 учнів у кожному.

«Згідно із законодавством дітям військовослужбовців за місцем проживання їх сімей повинні у першу чергу надаватись місця у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Та, як виявилося під час зустрічі з військовослужбовцями вказаних військових частин, норми ч. 4 ст. 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» фактично не виконуються», – сказано в повідомленні військової прокуратури.

Аби вирішити проблеми дітей військовослужбовців Старицького гарнізону прокуратура регіону звернулась з відповідним клопотання до голови ЛОДА. Зокрема, вимагає розглянути питання про збільшення кількості громадського транспорту на маршрутах компактного проживання військовослужбовців та дислокації військових частин. А також клопоче про створення відомчого дитсадка у Старичах для дітей військових.

Такі самі проблеми забезпечення дітей військовослужбовців освітніми навчальними закладами є і в м. Мукачево Закарпатської області, а також у військовому містечку на Івано-Франківщині. Тож і там військова прокуратура ініціює аналогічні заходи – відкрити відомчі дитячі навчальні заклади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук