Прокуратура почала розслідування через незадекларовану квартиру директора «Львівтеплоенерго»

СуспільствоОрися Шиян, 21 листопада 20176231

Львівська прокуратура зацікавилася новою квартирою директора «Львівтеплоенерго» та депутата Львівської обласної ради Степана Пакіжа, яку він не вніс у декларацію держслужбовця. Слідчий суддя Галицького районного суду Львова 10 листопада дав дозвіл на проведення огляду квартири, яку дружина директора «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа отримала у подарунок рік тому. Про це повідомляє видання Наші гроші. Львів.

З матеріалів ухвали випливає, що дружина Степана Пакіжа Наталія 19 грудня 2016 року отримала в подарунок квартиру площею 50,3 кв. м у Львові на вулиці Трильовського. Однак її Степан Пакіж не вказав в електронній декларації за 2016 рік.

«Відповідно до ст. 366-1 ККУ відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На момент подачі декларації у 2017 році прожитковий мінімум для працездатних осіб становив 1600 грн, тобто поріг кримінальної відповідальності за декларування недостовірних відомостей становив 400 тис. грн. З травня цей мінімум зріс до 1684 грн (поріг у 421 тис. грн)», ‒ пишуть Наші гроші.

За інформацією слідчих прокуратури, вартість нерухомості становить майже 781,7 тис. грн, однак у договорі дарування оціночна вартість квартири ‒ 418,5 тис. грн. Тому у кримінальному провадженні призначили будівельно-технічну експертизу, яка встановить реальну вартість житла.

«Батько дружини Степана Пакіжа перед смертю записав квартиру на свою дочку. Степан Пакіж про це не знав. Як тільки він про це дізнався, одразу вніс зміни в декларацію. Експертиза повинна встановити, чи було перевищення, чи не було по вартості цих приміщень. Ми за те, щоб суд прийняв правильне і законне рішення», ‒ процитували у прес-службі ЛМР інформацію юридичного департаменту ЛМР.

Однак на сайті НАЗК у відкритому досвіді цю інформацію не відображено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук