Проста економія на Новий рік

СуспільствоОрест Мунтян, 19 грудня 201415500

Головною статтею витрат українців цього року стануть святковий стіл та подарунки - 44% бюджету. Такі результати щорічного дослідження компанії Делойт. Економити українці збираються на розвагах - 13% святкового бюджету.

Дарувати в цьому році найчастіше будуть солодощі і косметику. Також зростає популярність книг та одягу - вони на четвертому і п'ятому місцях. Для підлітків (12-18 років) на новорічні свята заплановані солодощі, гроші та книжки. Малюкам українці покладуть під ялинку книги, конструктори та іграшки для розвитку.

А от у трійці найбажаніших подарунків, як і в минулі роки, для більшості українців залишаються гроші, смартфони і подорожі. Такі ж подарунки бажають отримати опитані жителі Німеччини, Чехії та інших країн Європи.

Про подорож мріють в основному молоді дівчата, а сімейні пари хотіли б самостійно розпорядитися подарованою готівкою - купити щось потрібне і таким чином заощадити сімейний бюджет.

Головний аргумент на користь смартфона - зручність, можна користуватися інтернетом де завгодно, у тому числі і для покупок. А ще за допомогою смартфона можна економити. Наприклад, можна оплатити за мобільний на рік вперед. Вносите аванс 90 гривень у тарифі «Смартфон 0,25», і цілий рік не платите ані за дзвінки, ані за мобільний інтернет. А в підсумку, ви отримаєте гарантію від інфляції і стрибків курсу гривні на цілий рік.

Акція називається «Рік без абонплат».

До речі, більше третини від усіх подарунків будуть придбані онлайн. Майже половина опитаних перед здійсненням покупок будуть шукати інформацію про знижки на сайтах і планують купувати більше товарів на розпродажах або оптом. Але на мобільному інтернеті можна також економити, купуючи мегабайти «оптом». Якщо підключити послугу МТС «Смартфон оптом» в тарифі «Смартфон 0,25» - витратите за місяць у десять разів менше: 7,5 грн. за два безліміти: розмови і мобільний інтернет.

63% опитаних споживачів намагаються купувати товар, вироблений в Україні. Такий чинник як країна походження товару в Україні завжди мав велике значення, а за останній час посилився ще більше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук