Проти соцслужб Львова прокуратура порушила справу

СуспільствоОрися Шиян, 26 липня 20165840

Прокуратура Львівської області зареєструвала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов'язків службою у справах дітей одного із районів м. Львова та відділу у справах дітей Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради щодо охорони життя та здоров'я малолітньої дитини. Йдеться про дівчинку, над якою тривалий час знущався рідний батько, який зараз є під слідством.

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, посадові особи соцслужб отримували із різних джерел інформацію про факти неправомірних дій цього чоловіка по відношенню до своєї доньки (зокрема недопущення лікарів для проведення її медичного обстеження, неналежного догляду за нею, можливого фізичного та сексуального знущання) і не вжили належних заходів для захисту дитини.

За даними прокуратури, ще у 2012 році орган опіки та піклування дійшов висновку про те, що у випадку подальшого проживання дитини з батьком є загроза її життю, здоров’ю, нормальному фізичному та психічному розвитку. Але, незважаючи на позитивне рішення суду забрати дитину від батька, таке рішення не було виконане.

Нагадаємо, дитина втекла з дому та самостійно звернулась до органів поліції міста Львова за захистом свої прав. Ця обставина стала підставою для взяття відділом у справах дітей одного із районів м. Львова дівчинки на облік як такої, яка перебуває у складних життєвих обставинах, хоча сім'я, як уже зазначалось, значно раніше перебувала в їх полі зору.

За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.137 КК України. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено здійснювати слідчому управлінню національної поліції у Львівській області, а процесуальне керівництво здійснюватиме прокуратура області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук