Противсіх судного дня, або згоріла хата – гори й стодола!

Володимир Цибулько, 24 січня 20105630

Пішла гуляти каналами і канавами ось така інформація: ”Президент Віктор Ющенко у другому турі виборів глави держави не підтримає жодного з кандидатів. Про це він сказав в ефірі телеканалу Інтер. "Моя галочка буде казати у третій колонці – не підтримую жодного з кандидатів. Але це моя приватна думка", - заявив Ющенко.

Водночас пішла гуляти й така інформація: ”Відповідаючи на запитання, у якому форматі «Наша Україна» планує йти на дострокові вибори ВР у разі їх проведення, В.Ульянченко сказала: «Виключно як політична сила «Наша Україна». Ми неодноразово заявляли про те, що не будемо брати участь у різного роду блоках».

Власне, демонстративна синхронність цих заяв не лише початок майбутніх перемог – з таким підходом навряд чи „Наша Україна” взагалі виживе в політичному вирі. Фактично, закликавши голосувати проти всіх, Ющенко, безсумнівно, сприяє перемозі Януковича. Але сумбур його, по суті, політтехнологічних конвульсій останніх днів наштовхують на думку, що Ющенко просто випалює за собою поле. Як кажуть в народі: „Згоріла хата, гори й стодола!”  Поле, якраз, патріотичне!  

Небажання  у такій безперспективній ситуації об’єднувати навіть „електоральних недобитків” якщо не в політичну силу, то, хоча б в клуб зацікавлених, наштовхує на чергові помисли про неадекватність. Це красиво демонструється хаотичністю заяв Ющенка, коли протягом однієї години говориться про те, що він взагалі не політик, і тут же заявляється про те, що з політики він нікуди не йде.  Можливо соратникам  Віктора Андрійовича треба діяти так як і їх потенційні партнери по Януковичу, просто ховати від телекамер свого патрона, інакше він може перетворитися в посмівховисько швидше ніж оголосять дострокові парламентські вибори. Адже отримавши на виборах свої  „пять з лихуєм”, Ющенко ризикує стати   „Противсіхом другого туру”. І цього разу набрати вже не п’ять відсотків. А всього-на-всього  півтора відсотки. І цей шлях, від Президента до Противсіха, буде найсолодшою і найшвидшою звитягою Ющенка за всі його роки сибаритства і гедонізму. Очевидно, що НУ неможлива без Ющенка, навіть у своєму  нерелігійному сьогоденному обрізанні. Але чому Ющенко й досі не зрозумів вартості НУ навіть у такому безриб’ї, в котре він сам себе загнав? Чи може Ющенко просто більший реаліст ніж нам здається, і добиваючи НУ своїми останніми маневрами, Ющенко просто хоче нарешті спекатися того оточення, котре так безпардонно завело його  на манівці. Але він же сам плекав це оточення для себе. Він сам давав йому  нажитися, заплющував очі на безкінечні міжусобиці. Такий собі спостерігач за іграми юних політичних дарвіністів. А самі дарвіністи явно чекали від нього поведінки суворого рефері.

Ну то скільки ж набере новий Противсіх? Противсіх другого туру? Противсіх судного дня?

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук