Провідні автоспортсмени Львова продемонструють свої автівки на Drive City

У неділю, 17 серпня, на площі Адама Міцкевича у Львові з 11:30 до 15:00 презентуватимуть проект Drive City, який є громадським рухом, спрямованим на представництво інтересів водіїв та створення платформи для їх ефективного спілкування. У межах заходу передбачено виставку спортивних автомобілів провідних автоспортсменів Львова, серед яких майстри спорту та чинні чемпіони різних першостей України.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

На окрему увагу заслуговує представлення оновленого бойового автомобіля екіпажу М.Серветника та Т.Счастливенко- Слезінської – єдиного в Україні повноприводного ралійного автомобіля, який 22-23 серпня представлятиме Львів на етапі чемпіонату України ралі «Буковина» в Чернівцях.

За словами організаторів проекту, Drive City реалізує низку заходів, зокрема, сприятиме комплексному розвитку професійного і любительського автоспорту у Львові; проводитимуть змагання професійного рівня, а також допомагатимуть тим, хто тільки хоче спробувати себе в автоспорті.

Серед пріоритетних напрямків діяльності є й сприяння створенню безпечних та комфортних умов на дорогах міста для всіх учасників дорожнього руху, що передбачає:

  • підвищення рівня культури та обізнаності ПДР й основним аспектам безпеки на дорозі;
  • організацію та проведення навчальних заходів задля поліпшення теоретичної і практичної підготовки водіїв.

Докладна інформація на офіційній сторінці громадського проекту Drive City у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук