Провокативну російську стрічку про Бандеру презентували в Івано-Франківську

17 вересня 20092990

Нині Росія веде агресивну інформаційну політику стосовно України. Про це заявив ректор Українського університету в Москві Віктор Ідзьо. Як підтвердження цього професор привіз до Івано-Франківська провокативну стрічку, відзняту в Росії, "Степан Бандера: таємниці 20-го століття". Стрічка, відзнята російськими спецслужбами, рясніє провокативними фактами, які сфальшовують українську національно-визвольну боротьбу, - повідомляє ТРК "Вежа".

"Безсумнівно, що професіонали ФСБ та КДБ хочуть на сьогоднішньому етапі якось оправдати сам факт вбивства Степана Бандери. Власне сам показ фільму дискредитує всіх тих, хто його створив і хотів фактично реабілітувати систему НКВС, КДБ, ті репресії проти українського народу, і хотів затушувати правильність боротьби ОУН та УПА, які очолював Степан Бандера. Я привіз цей фільм показати, аби українці знали, що інформаційна війна розгортається ще з більшою силою, аби накинути новий інформаційний зашморг на Україну", - зазначив організатор презентації, доктор історичних наук Віктор Ідзьо

"Цей фільм знятий безумовно із дуже вдалим підбором, і я як історик сказав би, із спекуляцією на іменитих історичних постатях. Там було витягнено із контексту відповідні ті фрази, які їм були потрібні, аби нівелювати, навіть принизити провідника української нації Степана Бандеру. Залучені кращі історики, люди які працювали та жили в ту епоху, я погоджуюся цілком з усім сказаним. Та до цього всього, аби забруднити постать Степана Бандери було додано багато колючих болючих ноток: де можна говорити про якісь особисті інтимні стосунки Степана Бандери із дружиною його соратника, не бачачи ані документів, ані фото", - зауважив співробітник музею, історик Володимир Бакала.

Основна аудиторія, на яку був розрахований показ цього фільму, все ж таки молодь. Серед присутніх було чимало учнів, студентів та пластунів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук