Вартість проїзду у львівських трамваях зросте до 2 грн

Віра Карпінська, 31 березня 201410833
Вартість проїзду у львівських трамваях зросте до 2 грн
фото ZAXID.NET
Проїзд у трамваях теж подорожчає

ЛКП «Львівелектротранс» заявив про необхідність підняти вартість проїзду у міському електротранспорті до 2 гривень.

Про це повідомили у «Львівелектротрансі».

У підприємстві розповіли, що протягом дії тарифу на перевезення в обсязі 1,5 грн сталися зміни обсягу мінімальної зарплати з 1073 до 1218 грн, зміни у вартості практично всієї номенклатури матеріалів, запасних частин, агрегатів, енергоносіїв, паливо-мастильних матеріалів.

У «Львівелектротрансі» заявляють, що, виконуючи пільгові перевезення, підприємство постійно недоотримує кошти з державного бюджету за них. В середньому відшкодовуються 60% понесених втрат.

«ЛКП «Львівелектротранс» в 2013 році за фінансовими результатами понесло збитки в сумі 22 млн грн. Для збереження підприємства протягом останніх років було впроваджено ряд жорстких заходів економії витрат», - наголосили в ЛКП.

«З 1 січня 2013 року підприємство повинно б було виконати Закон України та підвищити мінімальну заробітну плату до 1147 грн., але  через відсутність коштів не спроможне виконати Закон України «Про Державний бюджет» щодо збільшення мінімальної заробітної плати», - додали у «Львівелектротрансі».

При такому фінансовому стані ЛКП «Львівелектротранс» змушене суттєво економити при проведенні  ремонтів рухомого складу, що «загрожує безпечному перевезенню населення міста».

«Для забезпечення стабільної роботи ЛКП «Львівелектротранс» щодо надання послуг належної якості з перевезення пасажирів міським електричним транспортом, виникла необхідність підвищення тарифу на проїзд в міському електротранспорті до економічно обґрунтованого розміру 2 грн», - зазначили у «Львівелектротрансі».

Як повідомляв ZAXID.NET, наприкінці квітня може також подорожчати проїзд у львівських маршрутках. Нова вартість квитка – 3 гривні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук