П’ять керівників енергопідприємств Львівщини відповідатимуть за недотримання безпеки праці

14 грудня 20084030

У зв’язку зі зростанням травматизму на енергетичних підприємствах Львівщини Держгірпромнагляд провів оперативні перевірки окремих об’єктів енергетичної галузі щодо виконання вимог промислової безпеки та охорони праці. За результатами перевірок призупинено 16 одиниць робіт і об’єктів, в тому числі: виконання робіт на електрообладнанні ЗТП №29 ПП "Лопатій", КТП 575 ПП "Бахур", ЦРП ВАТ "Автонавантажувач". Притягнуті до адміністративної відповідальності 10 посадових осіб, в тому числі - 5 перших керівників, серед них - директор ТзОВ ПВІЦ "Західенерго" Р.Ярема, Т.Бахур, Л.Лопатій, директор ТзОВ "Фірма "Мітра" О.Мельник, - повідомив ZAXID.NET прес-секретар Територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області Микола Гуцуляк.

За словами заступника начальника територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області Ярослава Кімака, на першу декаду грудня проведено 17 перевірок, в тому числі - на наступних енергетичних об’єктах і підприємствах енергетичної галузі: Шахтний РЕМ, Стрийський РЕМ ВАТ "Львівобленерго", РЕМ-1, -2, -3 Львівських міських електромереж ВАТ "Львівобленерго", ТзОВ ПВІЦ "Західенерго", об’єктах енергетики: ЗАТ "Львівавтонавантажувач", ТзОВ "Белзагробудреставрація", ТзОВ "Мебельсервіс", ПП "Сенчишак", ТзОВ "Артгос-пласт", ТзОВ фірма "Мітра".

За результатами перевірки, виявлено наступні характерні порушення: електроустановки споживачів, які передані, для прикладу, РЕМ-3 на технічне і оперативне обслуговування, не закріплені за працівниками РЕМ-3, не усуваються у встановлені терміни невідповідності обладнання вимогам нормативних документів. Не погоджується з Держгірпромнаглядом список осіб, які мають право оперативних переговорів з енергопостачальною організацією.

Не проводяться у встановленні терміни електричні випробування електрозахисних засобів ТзОВ "Артгос-пласт", ТзОВ "Мебельсервіс", ПВІЦ "Західенерго". Не організовано безпечну експлуатацію ЗТП № 29 ПП "Ломатін", ПП "Бахур" у відповідності до вимог нормативних документів з охорони праці. Електроперсонал Шахтного РЕМ при виконанні робіт на висоті користується невипробуваними запобіжними поясами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук