ПС назвав своїх бійців, які перейшли в «Азов», «непотрібними»

У «Правому секторі» заявили про очищення своїх лав

У Добровольчому українському корпусі «Правий сектор» (ДУК ПС) повідомили, що ще 26 червня наказом командира корпусу Андрія Стемпіцького 7-й окремий батальйон, сорок бійців якого перейшли в полк «Азов», підпорядкований Національній гвардії України, був переформований у 7-й запасний батальйон.

Як повідомили у прес-службі ДУК ПС, цим наказом з бійців, які виконували бойові задачі у фронтовій зоні в складі 7 окремого батальйону, сформовано другу окрему тактичну групу, яку передислоковано за наказом Командира Корпусу на іншу ділянку фронту для виконання бойових завдань.

«Керівництво 7 батальйону ДУК ПС визнає свою провину у тому, що відбираючи бійців у батальйон в час активних бойових дій, звертало більше уваги на рівень їх військової підготовки, ніж на моральні якості», – йдеться у заяві ДУК.

Крім того, керівник інформаційної служби ДУК Алла Мегень заявила, що поки не має інформації про точну кількість бійців, які вирішили піти.

«Насправді відбувається очищення ДУКу від непотрібних бійців. Відповідні служби у Добровольчому українському корпусі сьогодні займаються тими, хто мав наміри розвалити ДУК зсередини. Цього не буде», – заявила Мегень у коментарі «Українській правді».

«Якщо від нас йдуть якісь люди, про їхній склад мені поки офіційно не відомо, то дякувати Богу. ДУК постійно очищається. В екстремальних умовах це ще намагаються якось «озвучити», але це абсолютно нормальний процес», – додала вона.

Нагадаємо, до складу полку «Азов» увійдуть бійці з сьомого окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (ДУК ПС), повідомив їхній командир з позивним «Рем» Руслан Качмала.

За його словами, рішення про необхідність перейти в Нацгвардію було прийнято давно, а зараз запускається процес легального оформлення бійців до складу Нацгвардії України.

«Мотив простий, скільки часу воюємо, а «Правий сектор» став більш корумпованим і вийшов за рамки закону. Тому ми вирішили всім колишнім підрозділом з «Правого сектора» виходити. Я давно вийшов з «Правого сектора», але не оголошував про це. Зараз будемо входити до складу офіційних структур. Знаходимося на тих же позиціях, де й були», – сказав Качмала.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук