Публічна лекція «Lviv: Becoming a Human Rights City»

вул. Богомольця, 6 (конференц-зал)

Анонси14 жовтня50

Лекцію організовує Освітній центр з прав людини у Львові. Під час лекції керівник організації Володимир Бєглов розповість про міжнародну мережу Human Rights Cities і пояснить, у який спосіб Львів може отримати відповідну акредитацію. Лекція розпочнеться о 19:00. Вхід вільний для всіх охочих!

Human Rights Cities — це міжнародна мережа міст, які у своїх політиках та процедурах керуються цінностями прав людини, звертаючи виняткову увагу на розвиток культури різноманіття, інклюзивності і рівності. Основна мета HRC — розвинути мережу однодумців, які втілюють реальні зміни і діляться власним досвідом «перетворення на місто прав людини», суттєво збільшити кількість таких міст у Європі. Мережа HRC вважає роль міст у захисті, просуванні та реалізації прав людини життєво важливою.

Під час лекції слухачі та слухачки довідаються про успішний досвід входження до мережі Human Rights Cities таких міст як Барселона, Йорк, Утрехт, Відень, Лунд, Ґрац та інших. Крім цього, керівник Освітнього центру з прав людини у Львові Володимир Бєглов розкаже, як відбуватиметься процес акредитації Львова у мережі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук