Путін, Лукашенко й Назарбаєв вирішили приєднати Вірменію до МС

СвітОксана Панчишин, 25 жовтня 20137080
Путін, Лукашенко й Назарбаєв вирішили приєднати Вірменію до МС
фото tyzhden.ua
Митний союз

Президенти Росії, Білорусі і Казахстану за підсумками засідання Вищої Євразійської економічної ради 24 жовтня ухвалили рішення про приєднання Вірменії до Митного союзу і Єдиного економічного простору. У цьому зв'язку президенти трьох країн також прийняли спеціальну заяву.

Також на засіданні Вищої Євразійської економічної ради Володимир Путін, Олександр Лукашенко і Нурсултан Назарбаєв затвердили низку документів. Зокрема, рішення "Про основні напрями розвитку інтеграції та хід роботи над проектом Договору про Євразійський економічний союз", "Про заходи, передбачені додатком 6 до договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року", "Про Модельний закон "Про конкуренцію", "Про річний звіт виконання бюджету Євразійської економічної комісії за 2012 рік", пише Тиждень з посиланням на ИТАР-ТАСС.

Окреме рішення стосується Положення про перевірку достовірності та повноти відомостей про доходи, майно і зобов'язання майнового характеру, що подаються членами Колегії Євразійської економічної комісії та співробітниками Євразійської економічної комісії, а також відомостей про доходи, майно і зобов'язання майнового характеру членів їх сімей.

Нагадаємо, на початку вересня Вірменія вирішила приєднатися до Митного союзу.

Раніше про вступ до Митного союзу заявляв також Киргизстан, який уже є членом Євразійської економічної спільноти під проводом Росії. Вірменія є в цій спільноті, яку й планують перетворити на Євразійський економічний союз, наразі спостерігачем.

Росія також прагне залучити до цих структур і інші пострадянські держави, в першу чергу Україну.

Вірменія також є членом іще одного російського інтеграційного проекту, Організації Договору про колективну безпеку. На її території розташована російська військова база.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук