Путін назвав свого кума Медведчука українським націоналістом

Путін назвав свого кума Медведчука українським націоналістом
Путін вважає, що погляди Медведчука засновані на творчості Грушевського і Франка

Президент РФ Володимир Путін вважає, що Віктор Медведчук є українським націоналістом, хоч самому Медведчуку це визначення не подобається, сказав Путін у четвер, 15 червня, під час «прямої лінії з президентом Росії».

«У Медведчука є свої власні переконання. Я вважаю, що він український націоналіст. Хоч йому і не подобається таке визначення, він вважає себе освіченим патріотом України», – заявив російський лідер.

Він сказав, що дружить з Медведчуком і прекрасно знає історію його родини.

«Ні для кого не секрет, що батько Медведчука був активним діячем Організації українських націоналістів, був засуджений радянським судом, сидів у в'язниці і був засланий на заслання, де Медведчук у Красноярському краї і народився», – повідомив Путін.

«Його система поглядів заснована на працях націоналістів, які писали ще в 19 столітті. Таких як Грушевський, Франко… Вони всі виходили з того, що Україна повинна бути федеративною», – сказав Путін.

Нагадаємо, колишній голова Адміністрації президента України Леоніда Кучми Віктор Медведчук входить за дорученням президента України Петра Порошенка до гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі. Є кумом президента Росії Володимира Путіна – Путін – Хрещений батько дочки Медведчука Дарини. Медведчук виступає за федералізацію України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук