Путін назвав виконання Україною Мінських угод «знущанням»

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Київ у маніпуляції Мінськими угодами і наголосив, що виправити ситуацію влада України може лише у взаємодії з її європейськими та американськими партнерами.

«У Мінських угодах прямо написано: протягом 30 діб після підписання цих Мінських угод ввести в дію закон про особливий статус управління (на Донбасі). Що зробили наші партнери в Києві: вони прийняли постанову Ради і формально виконали Мінські угоди, але водночас без узгодження з Донбасом прийняли ще одну статтю, в якій написали, що цей закон буде діяти, тільки коли вибори в Донбасі відбудуться, тобто відклали його введення», – сказав Путін на засіданні дискусійного клубу «Валдай», передає «Інтерфакс-Україна».

«Це маніпуляція. І про це прямо своєму українському партнеру і сказав. Як у нас класики марксизму-ленінізму говорили: за формою правильно, а по суті - знущання», – висловив свою думку Путін.

Він також сказав про те, що Україна так і не ухвалила закон про амністію. «Посилання на те, що це передбачено законом про особливий статус не діє, бо не діє закон. Посилання на те, що вона буде прописана в законі про майбутні вибори, теж не діє, тому що немає закону», – поскаржився російський президент.

«Не можна проводити вибори там, де люди, що володіють активним і пасивним виборчим правом, піддаються кримінальному переслідуванню», – заявив він.

«Є й низка інших питань (у реалізації Мінських угод), але м'ячик, як кажуть, на стороні київської влади. Треба це зробити, і це може бути зроблено тільки в роботі київського уряду і президента зі своїми європейськими та американськими партнерами, а не з Москвою», - наголосив президент РФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук