Путін вимагає довгострокового перемир'я на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін вважає, що владі України необхідно забезпечити довгостроковий режим припинення вогню.

Про це він заявив під час виступу на церемонії вручення вірчих грамот послами іноземних держав, повідомила прес-служба Кремля.

«Україні необхідно повернутися на шлях миру, діалогу та згоди, а головне — забезпечити довгостроковий режим припинення вогню, як необхідну умову для проведення змістовних переговорів між київською владою і представниками південно-східних регіонів. Ми щиро прагнемо сприяти такому мирному процесу», — заявив Путін.

Сьогодні, 27 червня, в Донецькій і Луганській областях закінчується термін перемир'я між силами антитерористичної операції (АТО) і сепаратистами.

20 червня президент України Петро Порошенко оголосив про припинення вогню силами АТО в односторонньому порядку, щоб дати можливість бойовикам роззброїтися. При цьому в його указі наголошується, що перемир'я оголошується з 22:00 20 червня по 22:00 27 червня.

У свою чергу Agence France-Presse з посиланням на свої джерела повідомило, що Порошенко продовжив термін дії перемир'я ще на три доби, але з українського боку підтверджень цієї інформації поки що немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук