Путін визнав, що має вплив на бойовиків у Донбасі

СвітЛюбко Петренко, 22 липня 2014106880
Путін визнав, що має вплив на бойовиків у Донбасі

Президент Росії Володимир Путін пообіцяв, що Москва застосує свій вплив на сепаратистів для того, щоб забезпечити повноцінне розслідування катастрофи малазійського «Боїнга» під Донецьком.

«Нас закликають чинити вплив на ополчення південного сходу. Все, що в наших силах, ми, звичайно, зробимо для повноцінного, всебічного, глибокого й прозорого розслідування», - заявив В.Путін на екстреному засіданні Ради безпеки Росії у вівторок.

Попри те, що засідання, як анонсувалося, присвячене «загрозі суверенітету і територіальної цілісності Росії», Путін визнав, що пряма військова загроза на даний момент відсутня. За його словами, гарантія тому – в стратегічному балансі сил. «Росія суворо дотримується норм міжнародного права у своїх зобов'язаннях перед партнерами і розраховує, що інші країни і військово-політичні альянси також будуть виходити з цього». – запевнив російський президент.  

Президент Росії висловив упевненість, що сценарії «кольорових революцій» у Росії не спрацюють, незважаючи на всі спроби. «Безумовно," в лоб" такі методи щодо Росії не пройдуть. Наші люди, наші громадяни, громадяни Росії цього не допустять. І ніколи не приймуть», - запевнив він.

На тому ж Радбезі Володимир Путін запевнив, що боротьба з радикалізмом в Росії не буде використана для закручування гайок. Водночас він пообіцяв, що Росія адекватно реагуватиме і на спроби ззовні послабити її позиції на міжнародній арені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук