Путін застерігає від анархії і олігархії

СвітНаталія Зубрицька, 6 лютого 20125747
Путін застерігає від анархії і олігархії
фото BBC
Володимир Путін

Прем'єр-міністр Росії і кандидат в президенти Володимир Путін написав четверту програмну статтю, на цей раз присвячену демократії. У ній він запропонував розвивати нові форми участі громадян в управлінні країною, але застеріг від "анархії і олігархії" 1990-х.

У статті під назвою "Демократія і якість держави", опублікованій в газеті "Комерсант", Путін виділяє Інтернет як важливий інструмент демократії.

Серед іншого він пропонує за зразком деяких західних країн, у тому числі Великобританії, "ввести правило обов'язкового розгляду в парламенті тих громадських ініціатив, які зберуть сто тисяч і більше підписів в Інтернеті".

Разом з тим, Путін підкреслює, що "для цього анонімний Інтернет не годиться". "Потрібно буде розробити порядок офіційної реєстрації тих, хто хоче стати учасником такої системи", - пише кандидат в президенти.

У статті міститься і абзац, який можна розцінити як натяк на триваючі масові протести проти фальсифікації виборів Думи, в яких уперше за багато років беруть участь представники російського середнього класу.

  Під час грудневої "прямої лінії" – відповідей на запитання росіян у прямому ефірі – Путін порівнював учасників демонстрацій з "бандерлогами", а протестні білі стрічки - з протизаплідними засобами.

Однак тепер з його статті можна зробити висновок, що він підтримує громадянську активність росіян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 7

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук