Путін заявив, що тоталітарні держави приречені

Світ1 серпня 2011105714

Російський прем'єр Володимир Путін вважає неможливим повернення Росії до тоталітарної форми правління. Про це він заявив у ході спілкування з учасниками Всеросійського молодіжного форуму "Селігер-2011".

"Це неефективний спосіб управління, це особливо в сучасних умовах тупиковий шлях, тому що всі елементи тоталітарного режиму - там є головне, що завдає шкоди, - тоталітарна форма правління геть вбиває свободу і творчу активність людини", - зазначив Путін, відповідаючи на питання однієї із учасниць форуму.

"У результаті неефективними стають і економіка, і соціальна сфера, і політика, така держава приречена", - підкреслив прем'єр, нагадавши дівчині, яка симпатизувала сталінській формі правління, що це призвело до розпаду Радянського Союзу.

Між тим, Путін назвав свій "тандем" з президентом Дмітрієм Мєдвєдєвим дієвим інструментом управління державою.

"У цілому відомий тандем, про який так багато говорять, він реально склався як дієвий інструмент", - зазначив Путін.

"Ми з Дмітрієм Анатолійовичем давно знайомі, разом багато працюємо, і у нас спільні погляди на принципові питання розвитку країни, ну і на міжнародні справи. Але ми, звичайно, різні люди. У нас можуть бути якісь смакові відмінності", - визнав прем'єр.

"Але що дуже важливо, у нас склався такий стиль роботи, що ми чуємо один одного, слухаємо один одного і приймаємо збалансовані, виважені рішення в рамках своєї компетенції", - підкреслив глава уряду.

При цьому Путін знову відійшов від прямої відповіді на питання про свої плани щодо президентських виборів 2012 року. "Що стосується майбутнього, то воно не за горами. Пройде трохи часу, і ми з вами порадимося, як бути далі", - сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 14

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук