Путіна порівняли з Іваном Грозним
Російський політолог Андрій Окара каже, що «для легітимізації влади в Росії, як і при Івані Грозному, затребувано два основні об’єкти: зовнішні вороги, як Америка, і внутрішні зрадники».
Про це він сказав 11 травня в ефірі «Великої політики».
Андрій Окара зазначив, що в російській ідентичності за останні 20 років відбулися «важливі мутації: розпалась імперія, розпався імперський дискурс, імперський тип мислення».
«Росія перетворилась в «острів Росія», – додав він.
Як інформував ZAXID.NET, відомий російський політтехнолог Гліб Павловський не виключає «сумні варіанти» розвитку подій у Росії. Про це він сказав в ефірі «Великої політики» на Інтері 11 травня.
Додамо, у Москві за три дні здійснили близько 750 затримань. Зокрема через мітинги у зв’язку з інавгурацією президента Путіна, було затримано лідерів опозиціїСергія Удальцова, Бориса Нємцова і Олексія Навального. Як зазначили в поліції, їх затримали «за організацію провокацій». Зокрема, вони закликали не покидати місця проведення акції.