<

«Путінський» тигр Устин тероризує фермерів у Північно-Східному Китаї

СвітРоман Ганкевич, 29 листопада 201455863

«Путінський» тигр Устин продовжує «бешкетувати» на фермах селян в Китаї. Днями він знову вполював 13 кіз на фермі в південній частині регіону Хэйсяцзи, Великий Уссурі.

Фермери поскаржилися владі регіону Фуюнь провінції Хейлунцзян на хижака, який раніше вже навідувався на ферми і загриз двох кіз, а ще три пропало безслідно, передає агентство Сіньхуа.

Власники ферм турбуються не тільки за життя тварин, але і за свої. Один з постраждалих від дій хижака, Го Юйлинь, описав візит тигра: «Тигр дуже вмілий хижак і його бояться навіть собаки. Я почув гавкіт собак і вийшов подивитися – нікого на вулиці не було. Незабаром гавкіт собак різко припинився. Лише вранці я виявив двох мертвих кіз і пропажу ще трьох. Собаки всю ніч вели себе тихо».

Місцева влада спільно з управлінням лісового господарства обіцяють повністю компенсувати збитки фермерам і знайти хижака.

Це вже другий випадок втечі тигра з території Російської Федерації. Перший тигр Кузя, випущений Путіним, увійшов до Китаю ще два місяці тому. На думку фахівців, тигри мігрують на китайську територію через брак їжі на території Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук