П'ятеро екс-кандидатів у президенти не повернули до держбюджету близько 4 млн грн

НАЗК виявили порушення у здійсненні добровільних внесків у виборчих фондах Юрія Кармазіна, Віктора Кривенка, Євгена Мураєва, Ігоря Смешка та Віталія Скоцика

П'ятеро колишніх кандидатів у президенти не повернули до державного бюджету близько 4 млн грн. Матеріали про порушення умов добровільних внесків виборчими фондами направлені до Національної поліції. Про це у понеділок, 8 квітня, повідомила представниця Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що НАЗК повідомило розпорядників виборчих фондів про надходження коштів з порушенням законодавства і зобов'язала їх відмовитися від внесків протягом трьох днів.

«Матеріали щодо можливих ознак кримінального правопорушення НАЗК направило за фактами виявлених порушень у здійсненні добровільних внесків до виборчого фонду кандидатів та дій розпорядників фондів, які «закривають» очі на вимогу закону відмовитися від внесків і перерахувати кошти до бюджету», — йдеться у повідомленні.

За словами Наталії Корчак, умисно не повернули до держбюджету внески з фондів Кармазіна (250 тис. грн), Кривенка (191 тис. грн), Мураєва (1,8 млн грн), Смешка (1 млн грн) та Скоцика (554 тис. грн).

Згідно закону про вибори президента України, добровільні внески, що надійшли до виборчого фонду після дня виборів, повертається установою банку відповідній особі за рахунок внеску, а в разі неможливості повернення перераховується до державного бюджету.

Як повідомляв ZAXID.NET, 25 березня НАЗК повідомило про порушення у звітах дев'яти політичних партій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук