П’ятий «Тиждень актуального мистецтва» у Львові оголосив учасників

КультураДарина Цвях, 21 серпня 20141680

Із 29 серпня до 7 вересня у Львові відбудеться бієнале «Тиждень актуального мистецтва».

Тема цьогорічного «Тижня актуального мистецтва» - «Ментальні війни». Під час фестивалю українські та іноземні митці осмислюватимуть ситуацію, яка склалася, «події, що генеруються та вкорінюються в результаті війни Дійсного та Ментального», - говорять організатори.

У програмі «Тижня»: авторські та кураторські проекти, інсталяції, об’єкти, лекції, панельні дискусії, майстер-класи з критики мистецтва.
До участі в панельних дискусіях запрошені митці, куратори, історики мистецтва, філософи, історики, біологи, психоаналітики, журналісти. Серед них: Яніна Пруденко, Ольга Балашова, Олександр Ройтбурд, Гліб Вишеславський, Віктор Лавний, Василь Расевич, Роман Кечур, Олег Кришталь з України; Збіґнєв Собчук, Ришард Клющинські, Едвін Бендик з Польщі; Штефан Лютшінґер з Австрії та ін.

Як завжди, велика увага надається перфомансам. Під час «Днів мистецтва перфоманс у Львові», які проходитимуть у рамках «Тижня» з 29 серпня по 2 вересня, творитимуть молоді українські перфомери Володимир Топій, Антон Саєнко, Ярина Шумська, Василь Одрехівський ; Януш Балдиґа, Вальдемар Татарчук, Ольґа Дзюбак, Пшемислав Квєк з Польщі; Тамар Рабан, Таль Альперштайн, та Аніса Ашкар з Ізраїлю.

Єдину в Україні «Школу перфомансу» куруватимуть відомі польські перфомери Януш Балдиґа та Пшемислав Квєк. Навчання у «Школі» є безкоштовним.

Експозиційним простором «Тижня» стануть галереї та виставкові зали Львова. Організаційним традиційно є галерея «Дзиґа». Кураторами «Тижня актуального мистецтва» є львівські митці Влодко Кауфман та Андрій Лінік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук