Тиждень актуального мистецтва потрапив до проектів «Взаєморозуміння»

Експертна рада програми «Взаєморозуміння», яка існує при Міністерстві культури України, визначила та рекомендувала до реалізації 27 культурно-мистецьких проектів. Серед них - львівський Тиждень актуального мистецтва, цьогорічна тема якого - «Ментальні війни».

За задумом проекту «Взаєморозуміння», який має сприяти налагодженню суспільного діалогу засобами мистецтва, обміну творчим досвідом між митцями різних регіонів України, охопив більшість регіонів України: від Івано-Франківська, Львова та Чернігова до Донецька, Харкова та Дніпропетровська. 

Тематика самих проектів-переможців є досить широкою: практикуми, семінари, презентації національних костюмів, форуми творчої молоді, представлені і сучасні проекти – драматичні фестивалі, мистецькі акції. Знайшли відображення і актуальні нині культурно-мистецькі проекти у контексті військової тематики. Серед них – проект з Хмельниччини «Мистецтво наша зброя», Київський «Між революцією і війною» та інші.

Проекти буде реалізовано відповідно до наказів Мінкультури України від 06.06.2014 № 439 «Про культурно-мистецькі проекти під загальною назвою «Взаєморозуміння» та від 17.07.2014 № 564 «Про Експертну раду з розгляду та визначення культурно-мистецьких проектів під загальною назвою «Взаєморозуміння».

Ознайомитися із детальним списком відібраних культурно-мистецьких проектів можна на офіційному сайті Мінкульту.

 Відбудеться бієнале contemporary art Тиждень актуального мистецтва із 29 серпня до 7 вересня у Львові. У зв'язку із ситуацією у нашій країні та світі темою цьогорічного «Тижня» стануть «Ментальні війни».

На бієнале українські та іноземні митці осмислюватимуть складні проблеми, ситуації, події що генеруються та вкорінюються у свідомості в результаті війни Дійсного та Ментального. Про це повідомив організатор ТАМу мистецьке об’єднання «Дзиґа».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук