Оголошено тему цьогорічного Тижня актуального мистецтва

Із 29 серпня до 7 вересня у Львові традиційно відбудеться бієнале contemporary art «Тиждень актуального мистецтва». У зв'язку із ситуацією у нашій країні та світі темою цьогорічного «Тижня» стануть «ментальні війни».

На бієнале українські та іноземні митці осмислюватимуть складні проблеми, ситуації, події що генеруються та вкорінюються у свідомості в результаті війни Дійсного та Ментального. Про це повідомив організатор ТАМу мистецьке об’єднання «Дзиґа».

«Як наслідок розгортання складних подій, що розпочались в Україні з листопада 2013 року, ми стали об'єктами постійних інтенсивних переживань і травм, свідками гібридної війни та учасниками війни уяви. Тотальність війни стає видимою, пережитою, присутньою через медіа та наш ментальний простір. Медіа – це інструмент для роботи з часом та умова продукування смислів. Ментальний вимір – умова для конструювання персонального чи колективного реального. Ми переживаємо війни смислів та уяви, невідворотно стаємо учасниками бойових дій у просторі ментального. Ментальне – це головне поле війни Я проти Я», - йдеться на сайті об’єднання.

Цього року «Тиждень актуального мистецтва» складатиметься із трьох блоків: авторські та кураторські проекти, «Дні мистецтва перфоманс у Львові», «Школа перфомансу», лекції та дискусії.

Простором «Тижня» стане історична частина Львова, галереї та виставкові зали.

Куратором «Тижня актуального мистецтва» є український митець Влодко Кауфман. Куратором єдиної в Україні «Школи Перфомансу» залишається польський перфомер Януш Балдиґа. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук