П’ятнадцятирічна Ірина та її молодша сестра Христина шукають батьків

Головні новини Львова 18.11Оксана Сенишин, 18 листопада 2015, 18:48 2333 0

Одна доля на двох сестер. П’ятнадцятирічна Ірина та її молодша сестра Христина вже сім років не живуть з мамою. Ту, що мала б бути найріднішою, врешті позбавили батьківських прав – доньками зовсім не цікавилася. Навіть, коли малеча потрапила у дитячі заклади, не навідувалася довгими місяцями. Діти й між собою рідко бачаться. Та вірять: нова сім’я їх поєднає. 

Ірина вже підліток, однак вчилася жити без мами, ще як мала вісім рочків. Двох старших дівчаток в жінки забрали до дитячих закладів, бо не була турботливою матір’ю. 

«Ми з нею взагалі майже не бачимося. Ми ніколи одна одній не кажемо «я тебе люблю». Привітаємося, спитає, як в мене справи, скаже «Добре» – і це все», – додала Ірина.

Ірина живе своїм життям: любить гуляти з друзями, дивитися фільми, слухати музику, а ще цікавиться правознавством, тож мріє стати адвокатом. Має молодшу сестру Христину.

«Ось нагорода за вірш Шевченка, зайняла третє місце в 4 класі. Є подяка за малюнок «Збережи свою землю» та «Кенгуру» – математичний конкурс», – розповіла Христина.

Дівчина обожнює алгебру, бо, каже, вона розвиває логіку. А ще любить грати у футбол, зокрема бути воротарем. 

«У майбутньому я хочу стати вчителькою молодших класів. Все тому, що я люблю малих дітей», – додала Христина.

Сестри рідко бачаться. Однак нова сім’я могла б їх об’єднати. 

«Я б хотіла сім’ю. Щоб не пили і не вживали алкоголь. Все. Тільки щоб не вживали алкоголь і приділяли увагу», – розповіла Ірина.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук