"Гафса" уже не дає 4 років на функціонування Грибовицького сміттєзвалища

18 січня 20115350

ТзОВ«Гафса», яке проводить дегазацію Грибовицького сміттєзвалища, уже не дає гарантії на функціонування полігону побутових відходів на найближчі 4 роки. Про це 18 січня на комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради повідомив керівник проекту дегазації Грибовицького сміттєзвалища, представник ТзОВ „ГАФСА” Роман Сабат.

Зокрема, на нагадування представника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Мирослава Хом’яка, що діяльність сміттєзвалища сьогодні базується на розробленому у 2009 р. проекті ТзОВ "Гафса", що дало підстави, ще 4-4,5 роки експлуатувати це полігон твердих побутових відходів, Роман Сабат зазначив, що у тому вигляді і у такому технічному стані – про це говорити некоректно.

"Невід’ємною частиною розрахунку та умовою, що ми можемо продовжити термін експлуатації до 4 років, була повністю зміна технічної політики, розширення матеріально-технічної бази і ряд інженерно-технічних питань… Тому зараз говорити про те, що "Гафса" прорахувала і відповідає за 4 роки – немає змісту", - зазначив Роман Сабат.

За його словами, на експлуатацію сміттєзвалища такого міста як Львів з використання технічних засобів йде - 500 тис грн., тоді як сучасний бульдозер коштує від 700 тис грн.

Мирослав Хом’як на комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради також повідомив, що Держекоінспекція неодноразово зверталася до власника сміттєзвалища, до міста, яким зобов’язувала Львівську міську раду спільно з ЛКП "Збиранка" "в термін до 1 червня 2011 року розробити та погодити в установленому порядку проект рекультивації земель після закриття полігону твердих побутових відходів. І забезпечити роботу відповідними системами моніторингу".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук