"Наша Україна" не створюватиме коаліції ні з Тимошенко, ні з Януковичем

29 листопада 20082450

"Наша Україна" не бачить можливості своєї участі у створенні коаліції в діючому парламенті. Це випливає з промови лідера НСНУ В’ячеслава Кириленка, виголошеної на з'їзді партії сьогодні, 29 листопада. Про це повідомляє "Українська правда".

"Сьогодні багато хто хоче впрягти "Нашу Україну" у свого воза й на наших спинах здобути чи втримати владу, не змінюючи при цьому згубної суті постколоніальної, провінційної, популістської політики. Це марна справа", - заявив він.

"Ми можемо співпрацювати лише на рівних і лише з тими силами, які підтримують або принаймні розуміють наші ідеологічні принципи. На жаль, сьогодні такого розуміння ми не бачимо серед ключових парламентських гравців", - сказав Кириленко.

За його словами, "сьогодні всі, хто мріє про крісла й портфелі, говорить про створення коаліції".

"Тимошенко і Янукович борються за симпатії Кремля. Ми з вами, на чолі з Президентом Ющенком, боремося за Україну", - додав також Кириленко.

"Ми не можемо об’єднуватися з регіоналами й комуністами, бо ці сили мають цінності й цілі, діаметрально протилежні нашим, бо їхня мета - повернути Україну до стану московської провінції. Наші ж колишні партнери з БЮТ використали нашу відданість національній ідеї і волю до системних реформ виключно для захоплення влади. І тому між нами категорично не вистачає довіри", - констатував він.

За його словами, "створення у вересні прокремлівської більшості в складі БЮТ і Партії регіонів" є яскравим прикладом авантюрних і змовницьких дій.

"На жаль, механізми ревізованої Конституції не створюють жодних перешкод для таких кульбітів. І сьогодні, намагаючись втягнути нас у дискусії про коаліцію, Тимошенко знову готує об’єднання з Януковичем", - заявив Кириленко.

"Головна причина того, що "Нашу Україну" з усіх боків звинувачують в усіх політичних і економічних бідах, полягає в нашій інакшості. Для нас проблема не в тому, хто які портфелі збереже чи отримає", - вважає він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук