"Наша Україна" виходить з коаліції, - резолюція з’їзду НСНУ

27 червня 20093160

VII з’їзд партії "Наша Україна" ухвалив резолюцію стосовно політичних союзників. У ній делегати, зокрема, зобов’язали народних депутатів-членів партії відкликати свої підписи під заявою про створення коаліції, створити у парламенті депутатську групу партії "Наша Україна" і звернулася до союзників по блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" із закликом вийти з коаліції. Про це повідомляє прес-служба НСНУ.

Подаємо повний текст резолюції:

"Наша Україна" завжди була і залишається політичною партією, яка виступає за відкриту і чесну дискусію як між однопартійцями, так і політичними партнерами, наполягає на конструктивній та злагодженій співпраці.

Сьогодні ми констатуємо, що єдність та одностайність фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" зруйнована, що стало прямим наслідком переваги особистих політичних інтересів окремих її учасників над колективними зобов’язаннями, які привели Блок до парламенту.

Ми переконані, що сьогодні народних депутатів фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" лише використовують для формального існування парламентської коаліції, яка давно перетворилася на іграшку в руках уряду, а не у політичний союз законодавців. Є всі підстави розглядати нинішню діяльність коаліції лише як прикриття безвідповідальної політики уряду та політичних інтриг фракції Блоку Юлії Тимошенко.

"Наша Україна" не бажає більше виступати в парламенті ширмою для антиконституційного заколоту, бездіяльності уряду в умовах економічної кризи та політичних розправ над міністрами. Ми висловлюємо кардинальну незгоду з непрофесійними популістськими діями Прем’єр-міністра, які ведуть країну до економічного колапсу і зобов’язуємо членів партії - народних депутатів України відкликати свої підписи під заявою про створення коаліції.

"Наша Україна" звертається до народних депутатів - членів партії "Наша Україна" із закликом створити у Верховній Раді України депутатську групу "Наша Україна".

Також ми звертаємось до політичних союзників, які входять до парламентської фракції блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" вийти зі складу парламентської коаліції".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук